Restart

4 listopada 2016 r. – blog Steczniak.pl ponownie dostępny

Pomysł na blog Steczniak.pl zrodził się w mej głowie z chwilą rozpoczęcia 2015 r. Od pomysłu bardzo gwałtownie przeszedłem do działania. Jeszcze w lutym tego samego roku zarejestrowałem domenę, wykupiłem miejsce na serwerze, założyłem dedykowane konta w serwisach społecznościowych, Canva, Pixabay… Równolegle poznawałem meandry języków HTML5 i CSS3. Wraz z moim optymizmem rosło grono osób (głównie znajomych) goszczących na tym blogu.

Pod koniec 2015 r. śladem po blogu była plansza z zegarem odliczającym czas do jego ponownego otwarcia…

Pisałem przede wszystkim o opłacalnych promocjach produktów finansowych, a więc o czymś z czego na tamten czas często korzystałem. Kiedy zrozumiałem jaki jest sens prowadzenia budżetu domowego czy też posiadania budżetu bezpieczeństwa, moje postrzeganie „promocji” zaczęło się drastycznie zmieniać, a chęć pisania o nich odpowiednio mocno słabnąć. Pod koniec 2015 r. śladem po blogu była plansza z zegarem odliczającym czas do jego ponownego otwarcia oraz domena Steczniak.pl, w ramach której dalej korzystałem z poczty elektronicznej. Czasem ktoś zapytał o blog – o to co się z nim dzieje. Z tyłu mej głowy pozostawała myśl, że to w jaki sposób pisałem było obiecujące i że w końcu przyjdzie czas mądrzejszego restartu.

  • RESTART - BLOG STECZNIAK.PL PONOWNIE DOSTĘPNY!

Steczniak.pl – Czas restartu…

Pisanie daje mi satysfakcję. Ogłaszam więc wszem i wobec – znów piszę.

Rok 2016 choć jeszcze się nie skończył zdążył już wnieść w me życie wiele pozytywnych, konkretnych zmian. Mocno skupiłem się na nauce języka angielskiego – korzystanie z aplikacji Memrise stało się mym codziennym nawykiem – znajdowanie kolejnych sposobów na naukę także. Znów biegam – z taką regularnością jaką wykazywałem już w 2011 r. Raczej nie korzystam „promocji”, za to buduję budżet bezpieczeństwa. Mimo dużej aktywności zawodowej dużo czasu spędzam „za kółkiem” przemierzając kolejne kilometry po Polsce i pobliskich krajach. Znajduję przydatne aplikacje, narzędzia webowe, informacje o bezpłatnych warsztatach. Pisanie daje mi satysfakcję. Ogłaszam więc wszem i wobec – znów piszę. Może w ascetycznej szacie, bez Twittera, Facebooka, Google+ i innych wodotrysków, ale piszę – restart – blog znów działa. 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz